Produkcja Kabin Lemarpol

Lider w dziedzinie kabin do wózków widłowych

Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia w branży transportu bliskiego, Lemarpol niewątpliwie wyznacza standardy jako wiodący producent kabin do wózków widłowych.

Posiadamy zespół wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów techniczno-projektowych, którzy są kluczowi dla udzielania odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze nieszablonowe podejście i duża elastyczność pozwalają nam zaspokoić nawet najbardziej skomplikowane wymagania.

Nasze główne atuty to:

  • Krótkie terminy realizacji – zaledwie do trzech tygodni od momentu złożenia zamówienia,
  • Bogate doświadczenie w budowie nadwozi dla różnych marek i segmentów,
  • Elastyczne opcje montażu: zestaw do samodzielnego montażu, montaż u klienta na terenie całego kraju, lub montaż w naszej siedzibie,
  • Możliwość wynajęcia maszyny zastępczej na czas montażu z 25% rabatem od cennika wynajmu Lemarpol Wózki Widłowe,
  • Posiadanie własnego specjalistycznego transportu z gwarancją konkurencyjnej ceny i efektywnej obsługi!

Kabiny Lemarpol

Nowoczesne technologie

Klimatyzacja

Inwestycja w komfort i wydajność. Instalacja klimatyzacji w wózku widłowym może na początku zwiększyć koszty, ale z pewnością przyniesie korzyści w postaci zwiększonej wydajności i komfortu pracy pracowników na dłuższą metę.

Klimatyzacja gwarantuje komfort pracy w ciepłych lub zakurzonych warunkach, działając podobnie jak w samochodzie – chłodzi powietrze i usuwa wilgoć z kabiny.

Wybór odpowiedniego systemu klimatyzacji jest kluczowy dla środowiska pracy, w którym będzie używany wózek widłowy. Na przykład, w przypadku ekstremalnych warunków, takich jak wysokie temperatury lub zapylenie, zalecamy wybór mocniejszego i bardziej odpornego na zanieczyszczenia systemu klimatyzacji – takiego, który oferujemy obecnie.

Kabiny Lemarpol

Przykłady realizacji dla wielu marek

Kabiny do wózków widłowych Toyota

Kabiny do wózków widłowych Mitsubishi

Kabiny do wózków widłowych Komatsu

Kabiny do wózków widłowych Hyunday

Kabiny do wózków widłowych Linde

Kabiny do wózków widłowych Hangha

Kabiny do wózków widłowych Still

Kabiny do wózków widłowych Doosan

Kabiny do wózków widłowych Heli

Potrzebujesz kabiny do wózka widłowego?

Skontaktuj się z nami!

Już teraz sprawdź warunki i skorzystaj z naszej usługi wynajmu wózków widłowych – na jeden dzień lub kilka miesięcy. Dopasuj sprzęt do potrzeb i wypełnij zapotrzebowanie na wózek, który ułatwi transport czy składowanie w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami: