Poznaj naszą ofertę serwisowania

Stworzyliśmy osobne i w pełni profesjonalne Centrum Serwisowe, które oddajemy do Państwa dyspozycji.

Nasz serwis wózków widłowych gwarantuje wszystkim klientom pomoc w zakresie:

 • kompleksowej renowacji wózków
 • dokonywanie przeglądów technicznych i przygotowywanie podnośników do rejestracji w urzędzie dozoru technicznego
 • zamawianie i dostarczanie części zamiennych oraz elementów osprzętu do wózków widłowych
 • naprawa i regeneracja elementów hydrauliki siłowej
 • montaż instalacji gazowych w wózkach widłowych spalinowych
  gruntowne remonty silników, baterii do wózków widłowych oraz skrzyni biegów
 • regeneracji różnego typu wózków jezdniowych podnośnikowych i unoszących
 • montaż dodatkowego oprzyrządowania
 • montaż i wymiana ogumienia (zarówno pneumatycznego, jak i elastycznego)
 • montaż i wymiana wideł do wózków widłowych oraz przedłużek
  błyskawiczny serwis wózków widłowych – u klienta do 24 godzin po zgłoszeniu awarii! (mobilny serwis wózków widłowych)
 • możliwość podstawienia wózka zastępczego, w przypadku przedłużającego się czasu naprawy wózków widłowych.

A jeśli interesują Cię inne, nieopisane powyżej usługi serwisowe – skontaktuj się z naszym przedstawicielem wypełniając krótki formularz w zakładce Kontakt i zapytaj co jeszcze może zaoferować nasz profesjonalny serwis wózków.

Części zamienne do wózków widłowych

Nasz serwis wózków widłowych to nie tylko naprawa wózków widłowych ale również współpraca bezpośrednio z działem sprzedaży i przygotowywanie podnośników zarówno do przeglądów, jak i rejestracji. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszych używanych wózków widłowych, które przed trafieniem do sprzedaży przechodzą gruntowną renowację. Ale nie tylko! Łatwy i bezpośredni dostęp do części zamiennych jaki posiadamy pozwala znacząco przyśpieszyć każdą wykonywaną naprawę.

Dzięki magazynowi części zamiennych, Twój wózek widłowy może zostać naprawiony w krótszym niż w innych serwisach czasie.

Gwarancja na naprawy i części

Zapewniając fachową pomoc dbamy także o zapewnienie gwarancji na nasze usługi serwisowe: każdą wykonaną naprawę i wszystkie zakupione części do wózków widłowych. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas równie ważne, co solidnie wykonana usługa, dlatego oferując gruntowną odnowę techniczną każdemu urządzeniu dajemy gwarancję na każdą wykonaną naprawę. Chcemy, aby obsługa wózków widłowych wychodzących z naszego serwisu była łatwa, przyjemna a zarazem bezpieczna.

W ramach gwarancji, w razie wątpliwości zawsze można skonsultować się z nami i/lub dostarczyć ponownie wózek widłowy do naszego serwisu.

Pogotowie serwisowe

Dla firm, które nie mogą pozwolić sobie na niezaplanowane przestoje w pracy, wprowadziliśmy pogotowie serwisowe. Korzystając z tej usługi, Twoja flota wózków widłowych znajduje się pod nasza stałą opieką, a w przypadku nagłej awarii, nasi wyszkoleni serwisanci pojawią się u Ciebie w mniej niż 24 godziny!

Wszystkie naprawy w ramach gwarancji wykonywane są w naszym serwisie wózków widłowych bezpłatnie. Jeśli nie usuniemy awarii w ciągu 48 godzin, dbając o ciągłość pracy, dostarczymy do naszych klientów profesjonalny sprzęt zastępczy.

Nasze główne bazy serwisu to: Warszawa, Toruń, Gostyń k. Poznania, Katowice, Zator, Nasielsk. Jednak samochody serwisowe Lemarpol mogą dojechać do każdego miejsca w Polsce, zapewniając obsługę klienta i naprawy wózków na najwyższym poziomie.

Wybierz najlepszy spośród serwisów wózków widłowych

Zajmujemy się obsługa sprzętów, sprzedażą, wynajmem wózków widłowych oraz ich serwisem od lat. Naprawiając u nas swoje maszyny masz pewność, że będą one funkcjonować prawidłowo przez długi okres. Nasz serwis wózków widłowych to nie tylko naprawy, renowacje i wymiana części zamiennych ale również sprzedaż wysyłkowa części, montaż instalacji gazowych, skrzyń biegów, regeneracja masztów oraz przeglądy okresowe.

W profesjonalny sposób i na wysokim poziomie zajmujemy się kompleksowym przygotowanie pojazdów jezdniowych podnośnikowych i innych  do odbioru przez UDT.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również pomoc w zakresie kompletowania niezbędnej dokumentacji techniczno-ruchowej eksploatowanych wózków widłowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą oraz serwisem wózków widłowych.

Firma „Lemarpol Wózki Widłowe” posiada uprawnienia UDT w zakresie modernizacji i konserwacji sprzętu. Poza tym prowadzimy również sprzedaż wysyłkowa części do wózków widłowych oraz dysponujemy bogatą ofertą na:

Poszukujesz serwisu?

Skontaktuj się z nami!

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oferujemy kompleksowy serwis wózków widłowych oraz dokonywanie przeglądów technicznych przez wykwalifikowanych pracowników, specjalistów z zakresu budowy i funkcjonowania wózków widłowych.

Zadzwoń lub napisz