elektryczne-paleciaki-uzywane Wydajne paleciaki używane

Gdy kapitał nie pozwala na zakup nowych sprzętów, a wózki jezdniowe oraz unoszące są niezbędne w firmie, warto zdecydować się na inne, alternatywne rozwiązania. Może to być wynajem wózków widłowych lub wybór tańszych używanych wózków paletowych. Inwestycja w używany, dobry gatunkowo sprzęt tego typu jest zdecydowanie łagodniejsza dla portfela, a jednocześnie pozwala na płynną obsługę ładunków. Poza tym zakup używanych wózków paletowych daje wiele wymiernych korzyści. Pierwszą z nich jest posiadanie sprzętu na własność, bez konieczności

wydajne-wozki-paletowe-uzywane

oddawania go po skończonym czasie najmu. A dodatkowy sprzęt to dodatkowe możliwości dla firmy – w tym szansa na szybszą obsługę ładunków, kompletację zamówień i załadunek towarów.

Korzyści z zakupu używanego sprzętu

Jako iż, wszystkie pojazdy używane znajdujące się w ofercie marki Lemarpol odznaczają się dobrym stanem technicznym, kupujący nie ponosi ryzyka dotyczącego zakupu niesprawnego urządzenia. Zakup używanych wózków paletowych to przede

praca-na-uzywanych-paleciakach

wszystkim szereg korzyści i zalet dla Twojej firmy, w tym:

 • oszczędność – używane paleciaki to tanie paleciaki, ceny maszyn mogą być od 30 do nawet 50% niższe niż koszt zakupu nowego urządzenia;
 • szybko przeprowadzona transakcja (ponieważ używane sprzęty dostępne są zwykle bezpośrednio “od ręki”);
 • pojazdy przygotowane do zarejestrowania – co stanowi ułatwienie i ograniczenie niezbędnych formalności;
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnej i kompletnej opcji serwisowania urządzeń
  wydajne-wozki-paletowe-uzywane
  poprzez wybór oferty serwisu wózków widłowych;
 • różnorodne, dopasowane do potrzeb formy finansowania sprzętu;
 • a także – korzystne promocje i zniżki na zakup nowoczesnych, wydajnych maszyn.

Firma Lemarpol oferuje nie tylko ogłoszenia sprzedaży używanych paleciaków, ale także nowe i używane wózki jezdniowe unoszące, pochodzące od najlepszych producentów światowych marek maszyn przeznaczonych do transportu bliskiego.

uzywany-wozek-paletowy-z-podestem
Nasi klienci mogą ponadto skorzystać z usług serwisu wózków widłowych, w celu zapewnienia regularnej kontroli nad stanem technicznym maszyn, czy zagwarantowania systematycznych przeglądów,  zalecanych przez producentów oraz przepisy prawne obowiązujące wózki jezdniowe.

Dlaczego warto wybrać paleciaki używane?

Lemarpol, jako sprawdzona i rzetelna firma o ugruntowanej na rynku pozycji, dostarcza

uzywany-paleciak-z-masztem

wszelkich starań, aby każdy oferowany sprzęt (zarówno nowy, jak i używany) przeszedł gruntowną ocenę stanu technicznego w prowadzonym przez nas profesjonalnym serwisie, a także (w razie potrzeby) renowację i naprawę.
Używane paleciaki, trafiające co dzień w ręce klientów są przygotowywane do sprzedaży w taki sposób, aby ich stan techniczny umożliwiał bezproblemową rejestrację wózka we właściwym lokalnym oddziale Urzędu Dozoru Technicznego. Wszystkie maszyny odznaczają się poprawnym stanem technicznym, gwarantującym, tak ważne – bezpieczeństwo eksploatacji oraz sprawne przemierzanie magazynu i rzetelne wykonywanie czynności, do których zostały przeznaczone.

Jaki sprzęt sprawdzi się najlepiej?

Wśród paleciaków używanych znajdziesz wydajne oraz solidne urządzenia o napędzie elektrycznym, wyłącznie najlepszych i renomowanych marek, takich jak m.in Toyota. W tej kategorii posiadamy atrakcyjne oferty na urządzenia:

 • prowadzone spoza pojazdu;
 • z wygodnym podestem dla operatora;
 • z miejscem dla operatora znajdującym się na konstrukcji paleciaka;
 • z wysuwanym masztem, umożliwiające unoszenie ładunków nawet na kilka metrów (w przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń paletowych, które mają możliwość podniesienia ładunków na wysokość zaledwie ok. 20-50cm).

Wybierając maszyny do swojego przedsiębiorstwa, szukaj głównie interesujących Cię i przydatnych informacji, które będą istotne w kontekście wykonywania czynności oraz eksploatacji wózka w konkretnym środowisku.

Co warto sprawdzić przed zakupem?

uzywane-paleciaki-elektryczne-prowadzone

Przed zakupem dokładnie sprawdź i porównaj różne oferty używanych wózków paletowych, tak aby znaleźć wśród nich tę, która najlepiej będzie odpowiadać na potrzeby Twojej firmy. Sortuj informację w oparciu o warunki pracy panujące w miejscu pracy – takie jak: wysokość regałów, szerokość dróg transportowych, waga i wielkość transportowanych ładunków. Przy wyborze używanej maszyny, pod uwagę warto wziąć:

 • udźwig maksymalny pojazdu;
 • maksymalną wysokość unoszenia ładunków;
 • dodatkowe opcje – takie jak hamulec ręczny czy wspomaganie systemu oferta-paleciakow-uzywanych
  podnoszenia;
 • rocznik pojazdu;
 • model oraz markę używanego paleciaka;
 • sposób wymiany baterii oraz czas jej ładowania;
 • dodatkowe usługi oferowane przez firmę zajmującą się sprzedażą używanych maszyn (serwis wózków widłowych, możliwość sprowadzania części na zamówienie, usługę renowacji sprzętu).

Jako przedsiębiorca nie zapominaj także o upewnieniu się, czy oddelegowani do obsługi wózków paletowych pracownicy posiadają właściwe uprawnienia i aktualne badania lekarskie.

Dla kogo są paleciaki używane?

Myśląc o zakupie używanych maszyn i sprzętów, w pierwszej kolejności myślimy o wykorzystaniu ich w niewielkich przedsiębiorstwach o znacznie ograniczonym budżecie.

Jednak wózki paletowe z drugiej ręki trafiają także w inne miejsca!

Używane paleciaki stanowią także wyposażenie dużych firm i magazynów, które na co dzień zajmują się obsługą wielu zleceń. Jako, że zakupiony sprzęt wykorzystują bardzo intensywnie, bardziej opłacalny jest dla nich zakup używanych, tańszych maszyn.

Istnieje jeszcze jedna sytuacja, w której używane pojazdy są wręcz niezastąpione! Mowa tu o awarii sprzętu w firmie. W takim przypadku, szybkim i optymalnym rozwiązaniem jest zakup używanej maszyny, która umożliwi zniwelowanie przestojów w pracy wymuszonych brakiem sprzętu oddanego do serwisu.

Masz problem? Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub problem w doborze sprzętu, a może szukasz wózka, którego aktualnie nie posiadamy na stanie, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – postaramy się pomóc i przedstawić pełną ofertę dostępnych produktów!

W celu kontaktu wypełnij formularz w zakładce “Kontakt” lub zadzwoń: 691 500 215


pokaż pomocnika bloków

Stan

Typ silnika

Marka

Udźwig [kg]

Wysokość podnoszenia [m]

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17