Wybierz najlepszą dla siebie opcję na wynajem wózków!

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz również atrakcyjną finansowo możliwość wynajmu wózka widłowego lub platformy roboczej. 3 opcje dopasowane do potrzeb różnego typu przedsiębiorców:

  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem wózków widłowych długoterminowy,
  • outsourcing.

Jako Lemarpol Wózki Widłowe – firma o konkretnej, ugruntowanej przez lata na rynku pozycji staramy się dokładać wszelkich starań, aby każdy z naszych wózków widłowych był dopasowany do potrzeb klienta zarówno pod względem stanu technicznego, jak i okresu wynajmu.

Wypożyczamy wózki widłowe na terenie całej Polski w konkurencyjnych cenach – poznaj nasze oferty na wynajem wózków widłowych i dodatkowe wyposażenie.

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy

Zdarzają się sytuacje, w których potrzebne jest wsparcie wózków widłowych na określony niewielki czas – kilka dni czy tygodni. Zakup nowego urządzenia w takiej sytuacji byłby całkowicie nieopłacalny. Lepiej poznać naszą atrakcyjną ofertę krótkoterminowego (poniżej 3. miesięcy) wynajmu wózków widłowych.

Nasza wypożyczalnia wózków widłowych proponuję również opcję wynajmu wózka widłowego czy innego sprzętu wraz z wykwalifikowanym operatorem, który zajmie się jego profesjonalną obsługą.

Wynajem krótkoterminowy to dobre rozwiązanie w przedsiębiorstwach, które muszą poradzić sobie z chwilowym, nieprzewidzianym wzmożonym ruchem (np. magazyny w okresie przedświątecznym).  Mogą to być także pojedyncze dni w ciągu roku. Krótkoterminowy wynajem wózków magazynowych jest wygodną opcją, umożliwiającą zapewnienie stałego przepływu ładunków wykonywanego przez wózki widłowe w okresie wzmożonej pracy.

Kiedy jeszcze warto wybrać krótkoterminowy wynajem?

Opcja ta jest często wykorzystywana przez firmy z branży budowlanej, gdy potrzebują one specjalistycznych platform czy pojazdów teleskopowych jedynie sporadycznie, do wybranych prac. Nie ma wtedy potrzeby inwestowania w ich zakup, lepiej zdecydować się na wynajem dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Lemarpol posiada w swojej ofercie na Wynajem Wózków Widłowych wiele różnorodnych modeli urządzeń, o zróżnicowanych parametrach technicznych. Ponadto dysponujemy szerokim wachlarzem wózków jezdniowych unoszących na sprzedaż – począwszy od wózków widłowych elektrycznych, przez wózki spalinowe, w tym wózki widłowe terenowe, aż po platformy robocze.

Wózki widłowe na wynajem długoterminowy od 3 do 72 miesięcy

Wiele firm i przedsiębiorstw korzysta z oferty wynajmu wózków widłowych oraz innych tego typu podnośników w nagłych przypadkach.  Może to być sytuacja,  gdy maszyny tego typu są niezbędne do wykonania nieprzewidzianych wcześniej przez firmę  intratnych zleceń. Wynajem wózków widłowych pozwala w szybki (i tani) sposób pozyskać urządzenia, bez konieczności ich zakupu. Jest to niezwykle wygodne i opłacalne.

Wynajem wózka widłowego jest też doskonałym rozwiązaniem w przypadku firm, które dopiero startują na rynku i rozpoczynają pierwszy rok swojej działalności. Wynajmowanie sprzętu pozwala im zaoszczędzić na starcie, nie rezygnując z posiadania wysokiej jakości, efektywnych urządzeń.  To bardzo ważne, aby móc rozwinąć skrzydła, pozyskiwać nowe zlecenia a z czasem móc podjąć decyzję o zakupie niezbędnych urządzeń na własność.

Lemarpol Wózki Widłowe, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich klientów, oferuje długoterminowy wynajem wózków widłowych – od 3 do nawet 72. miesięcy a także profesjonalny serwis wózków widłowych.

Przedsiębiorstwo Lemarpol Wózki Widłowe sp. z o.o. zapewnia fachową obsługę w postaci pomocy udzielanej przez wykwalifikowanych pracowników – od doradców, poprzez serwisantów, po operatorów wózków widłowych (w opcji wynajmu wózka jezdniowego razem z operatorem). W przeciwieństwie do wielu firm, gwarantujemy dostępność “od ręki” urządzeń, które wyszczególnione zostały w ofercie, a także prawdziwość wszystkich informacji zawartych zarówno w naszych ofertach sprzedażowych, jak i informacjach o dostępnych usługach.  Jesteśmy gotowi świadczyć usługi na wynajem wózków widłowych na najwyższym poziomie w wygodnej opcji full-service. Po więcej szczegółów i w celu ustalenia szczegółów wynajmu skontaktuj się z naszym działem wynajmu.

Jakie są zalety wynajmu wózków widłowych?

Zapewnienie systematycznej pracy i funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Sprawnie prowadzony transport wewnętrzny

Indywidualnie dopasowany czas wynajmu wózków – od kilku dni do nawet 72 miesięcy. Wszystko w zależności od potrzeb

Zbilansowane koszty pracy maszyny

Brak kosztów napraw eksploatacyjnych oraz remontów parku maszynowego. Wszystkie naprawy i wymiany części czy ogumienia pozostają po stronie Lemarpol

Możliwość wliczenia kosztów najmu do kosztów uzyskania przychodu

Możliwość wykorzystania maszyny tylko wtedy, gdy jest sezonowo potrzebna lub gdy potrzebuje się wynająć urządzenie wraz z obsługującym je operatorem

Oferta outsourcingu dla firm

Oferta firmy Lemarpol obejmuje nie tylko sprzedaż oraz wynajem wózków widłowych ale także usługę outsourcing’u. Nie wiesz, czym jest outsourcing? Jest to jedna z form współpracy polegająca na zatrudnianiu innej firmy do wykonania jakiegoś zadania potrzebnego w  firmie – czyli tak zwane “podwykonawstwo”.

W naszym przypadku, usługa ta może odbywać się poprzez wynajęcie wózka widłowego. Ty płacisz jedynie za wynajem wózków widłowych, my zadbamy o prawidłowe wykonanie konkretnego zadania. Outsourcing stanowi doskonały sposób na zbilansowanie kosztów oraz daje możliwość przyjmowania przez firmę większej ilości zleceń. A więcej zleceń, to szybszy rozwój i większy zysk.

Wynajem wózka widłowego – to ci się opłaci!

Poniżej znajdziecie przykładowe sugerowane ceny wynajmu wózków widłowych w zależności od podstawowej specyfikacji technicznej sprzętu. W celu ustalenia szczegółów wynajmu wózków widłowych oraz poznania dokładnych cen – prosimy o kontakt z działem wynajmu.

Pamiętaj, że na koszt wpływ ma również okres wynajmu wózka widłowego, przykładowe ceny:

  • pojazdy o udźwigu 1 ,5 t – 1,8 t – od 2000 zł
  • pojazdy o udźwigu 2 t – 2,5 t – od 2400 zł
  • pojazdy o udźwigu 3 t – 3,5 t – od 2800 zł
  • pojazdy o udźwigu 4 t – 5 t – od 4400 zł

Nie czekaj!

Po prostu wynajmij wózek widłowy!

Już teraz sprawdź warunki i skorzystaj z naszej usługi wynajmu wózków widłowych – na jeden dzień lub kilka miesięcy. Dopasuj sprzęt do potrzeb i wypełnij zapotrzebowanie na wózek, który ułatwi transport czy składowanie w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami: